U Šibeniku je 18. i 19. veljače održano Prvenstvo Hrvatske u plivanju za kadete u 25m bazenu.

Nastupilo je 135 natjecatelja iz 28 klubova.

Da bi imali pravo nastupa, svaki natjecatelj morao je isplivati kvalifikacijske norme koje su propisane od Hrvatskog plivačkog saveza.

PK Sisak Janaf predstavljale su četiri plivačice, Izabela Gulan, Eva Mia Franić, Irma Petrović i Sara Balen.

Najviše uspjeha imala je Izabela Gulan, koja se u Sisak vratila sa osvojenim trećim mjestom i brončanom medalju u disciplini 200m slobodno.

Izabela je osvojila i dva peta mjesta u disciplinama 100m leptir i 100m slobodno.

Treba spomenuti kako je Eva Mia Franić osvojila četvrto mjesto u disciplini 200m leptir.

U štafetnoj utrci 4 x 100m mješovito,  djevojke su osvojile četvrto mjesto, te bile vrlo blizu pobjedničkog postolja.